سوالات متداول
در این بخش، برخی از سوالات پرتکرار و متداول مشتریان عزیز قابل مشاهده می باشد

منظور از کدنویسی اختصاصی، یعنی تمامی پروژه ها از صفر تا صد به صورت کاملا تخصصی و اختصاصی با زبان های برنامه نویسی ذکر شده کدنویسی میشود. یعنی از هیچ نرم افزار و CMS آماده ای استفاده نمیکنیم و کل پروژه را بر اساس نیاز مشتری از پایه تولید میکنیم.

تمامی پروژه ها حداقل به مدت 6 ماه به صورت رایگان پشتیبانی فنی دارد و بسته به نوع پروژه و حجم پروژه، ممکن است حتی تا 12 ماه به صورت رایگان پشتیبانی شود. و بعد از اتمام پشتیبانی رایگان، قابل تمدید خواهد بود.

تمام قراردادها به این صورت می باشد که 30 درصد مبلغ بعد از امضا، به عنوان پیش پرداخت دریافت میشود و 30 درصد بعد از اتمام گرافیک و فرانت، و 20 درصد بعد از تکمیل پنل مدیریت و الباقی بعد از تحویل و تست یک هفته ای کارفرما دریافت میشود.

تمام پروژه ها و سورس کدها در سرور های اختصاصی و ایمن بارگزاری میشود و به صورت روزانه و اتوماتیک از اطلاعات دیتابیس Backup گرفته میشود و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. فایل های پشتیبانی، هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین در هارد های امن ذخیره و نگهداری مشود.

تمامی پروژه ها بعد از تحویل به مدت حداقل یک هفته و حداکثر دو هفته قابل تست از سوی کارفرما می باشد و در صورت وجود ایراد فنی، مشکل از سمت شرکت سریعا رفع میگردد.